Atrakcje

Okolica i Zabytki

$405*

Average per night

Zwierzęta

Atrakcje, które koniecznie trzeba zobaczyć…

Latem szczególnie polecamy…

W najbliższej okolicy domu jest mnóstwo uroczych, wiejskich plenerów, które można podziwiać spacerując wytyczonymi szlakami lub polnymi drogami oraz jeżdżąc na wycieczki rowerowe – możecie Państwo skorzystać z wypożyczenia rowerów – prosimy jedynie o troskę… Gwarantujemy, że w trakcie takiej wycieczki spotkacie państwo sarny, czasami jelenie, jastrzębia i doświadczycie ciszy pomieszanej z fantastycznym rozgardiaszem przyrody…

W niedalekiej odległości znajdują się duże piękne jeziora Luterskie, oraz Tejstymy, gdzie można korzystać z plaży oraz z wypożyczalni kajaków czy rowerów wodnych. Wskażemy Państwu również troszkę bardziej dzikie miejsca przy jeziorkach. Miłośników przyrody zainteresuje z pewnością piękne rozlewisko – rezerwat ptaków w Sątopach o powierzchni około 340 ha, gdzie koniecznie trzeba zabrać lornetkę by móc obserwować polujące ptaki lub po prostu wsłuchać się w bogactwo dźwięków przez nie wydawanych.

Zapraszamy również do całodniowej wycieczki w formie spływu kajakowego – szczegóły ustalamy na miejscu. Trasa przebiega piękną rzeką Krutynią i kilkoma jeziorami. Trochę wysiłku ale jakże piękne widoki i fotografie…Poniżej podajemy kilka tras na proponowane przez nas wycieczki rowerowe.

Będziemy starali się Państwa zachęcić i doradzić co i gdzie zwiedzić… Pomocne będą przewodniki, które są na miejscu do dyspozycji. Poniżej zamieściliśmy więcej informacji o tych małych miastach i miasteczkach, urokliwych kościółkach z okresu XIV – XV w. rozrzuconych w promieniu 20-30 km.

Osoby szukające relaksu ucieszy hamak w sadzie lub lektura dobrej książki na ławeczce w naszym ogrodzie.

A Jesienią…

W okresie jesiennym naszym gościom proponujemy grzybobrania… a że grzybów w okolicznych lasach mnóstwo to i kosze pełne. Do dodatkowych atrakcji może uda się zaliczyć polującego jastrzębia, przebiegającą sarnę lub jelenia… albo chociaż zwykłego szaraka.

Natomiast zimą…

W okresie zimowym amatorów sportów śnieżnych zapraszamy na narty – w niedalekiej odległości położone są dwa stoki narciarskie z wyciągami czynnymi do godz. 21 – podświetlane, z wypożyczalnią dobrej klasy sprzętu narciarskiego. A także piękne widokowe trasy dla zwolenników nart biegowych.


NASZ CENNIK 

Cena od osoby dorosłej to 115 zł jest to nocleg z obfitym śniadaniem.
Zapraszamy do korzystania z rabatów do 25% w zależności od terminu pobytu.
Zachęcamy do kontaktu 694 423 190
.
W okresie wakacyjnym podamy również dla państwa pyszny obiad. Poszczególne dania możecie państwo wybrać z naszej karty dań. Płatność w zależności od zamówienia.
Dla dzieci do 10 lat zniżki 50% . Maluchów do 3 lat nie liczymy.

W okresie letnim większa część produktów, zioła, warzywa pochodzi z naszego ogrodu. Do śniadań podajemy własny chleb jak również własnej produkcji szynki, sery naturalne w tym żółte, oraz przygotowane przez nas konfitury.
W trakcie pobytu zapraszamy do zakupu naszych niepowtarzalnych konfitur.
Życzymy 
dobrego pobytu i smacznego 🙂

Prosimy o dokonywanie płatności w ciągu pierwszych dwóch dni pobytu za zarezerwowany wcześniej termin.

folwark Malinowy Chruśniak

Łędławki 15
11-230 Bisztynek

Kontakt

malinowychrusniak2@gmail.com
694 423 190

Sprawdź jak do nas trafić