Nasz

Dom

$405*

Average per night

Pokoje

Nasz Folwark …

to stuletnie zabudowania wiejskie – folwarczne. Wokoło pola i lasy, cisza i spokój. No, może nie licząc mnóstwa ćwierkających ptaków, które można usłyszeć zaraz po przebudzeniu wychodząc do ogrodu, lub otwierając okno ( to dla bardziej leniwych 🙂 ) Idealna cisza i spokój – najbliższy sąsiad ok. 1,5 km.
Typ zabudowy jest bardzo charakterystyczny dla wsi warmińsko – mazurskiej. W skład zabudowań wchodzą trzy piękne stare budynki oraz fantastyczna olbrzymia stodoła.
Dominującym dźwiękiem jest krzyk żurawi, który rozlega się wielokrotnie w ciągu dnia. Można też spróbować złapać jaskółki, które szaleją na podwórzu. Przy naszych drzewach owocowych – szczególnie wiosną usłyszysz szum – bzyczenie mnóstwa ciężko zapracowanych pszczół – no ale to dla tych którzy potrafią na chwilę się wyciszyć…


NASZ CENNIK 

Cena od osoby dorosłej to 115 zł jest to nocleg z obfitym śniadaniem.
Zapraszamy do korzystania z rabatów do 25% w zależności od terminu pobytu.
Zachęcamy do kontaktu 694 423 190
.
W okresie wakacyjnym podamy również dla państwa pyszny obiad. Poszczególne dania możecie państwo wybrać z naszej karty dań. Płatność w zależności od zamówienia.
Dla dzieci do 10 lat zniżki 50% . Maluchów do 3 lat nie liczymy.

W okresie letnim większa część produktów, zioła, warzywa pochodzi z naszego ogrodu. Do śniadań podajemy własny chleb jak również własnej produkcji szynki, sery naturalne w tym żółte, oraz przygotowane przez nas konfitury.
W trakcie pobytu zapraszamy do zakupu naszych niepowtarzalnych konfitur.
Życzymy 
dobrego pobytu i smacznego 🙂

Prosimy o dokonywanie płatności w ciągu pierwszych dwóch dni pobytu za zarezerwowany wcześniej termin.

folwark Malinowy Chruśniak

Łędławki 1511-230 Bisztynek

Kontakt

malinowychrusniak2@gmail.com
kom.694 423 190

Sprawdź jak do nas trafić