folwark malinowy chruśniak

Pokoje

oferta

Pokoje

Wszystkie pokoje są z łazienkami – remontując budynki folwarku staraliśmy się zachować prosty wiejski klimat. W pokojach dominuje prosty wiejski klimat, natomiast jest tam wszystko co niezbędne do udanego pobytu. Oprócz niezbędnych mebli w każdym pokoju jest lodówka, czajnik elektryczny, parę drobnych naczyń, a w łazience ręczniki, oraz suszarka do włosów.Staramy się również aby w naszej agroturystyce panował miły, uroczy klimat i dobra atmosfera tak by jak najlepiej mogli Państwo odpocząć.

NASZ CENNIK 

Cena od osoby dorosłej: 125zł/os Jest to nocleg ze śniadaniem w formie bardzo obfitego bufetu. W godzinach późno popołudniowych, podamy również dla państwa – mamy nadzieję 🙂 pyszny obiad. W okresie wakacyjnym możecie państwo cieszyć się smakiem dwóch rodzajów zup, oraz dwóch rodzajów głównych dań.
Dzieci do 3 lat bezpłatnie, od 3 do 10 lat 50% ceny.
W okresie letnim większa część produktów, zioła, warzywa pochodzi z naszego ogrodu. Do śniadań podajemy własny chleb jak również własnej produkcji szynki, sery naturalne w tym żółte, oraz przygotowane przez nas konfitury.
Życzymy smacznego.

Prosimy o dokonywanie płatności w ciągu pierwszych dwóch dni pobytu za zarezerwowany wcześniej termin.

folwark Malinowy Chruśniak

Łędławki 15
11-230 Bisztynek

Kontakt

malinowychrusniak2@gmail.com
694 423 190

Sprawdź jak do nas trafić